Mostbet je sázková kancelář, která nabízí hráčům z České republiky široký výběr sportovních událostí a různých typů sázek, včetně online kasinových her. Naše hosty vždy potěšíme vysokými kurzy, rychlými výplatami výher a pohodlným rozhraním webu a mobilní aplikace. Sázková kancelář navíc svým uživatelům nabízí různé bonusy a promo akce, včetně bonusu Mostbet bez vkladu, stejně jako sázky zdarma a roztočení zdarma.

Sportovní sortiment

Home / Sportovní sortiment

Půjčovna elektro koloběžek a elektro Fatbike se nachází v Peci pod Sněžkou v turistickém regionu Krkonoše. Půjčovna je v přízemí Pensionu u Bláhů a nabízí tyto služby: prodej a servis koloběžek, prodej náhradních dílů, cykloservis, prodej oblečení a doplňků značek Dare2b a Regatta.

Zažijte Krkonoše jako nikdy předtím, z kopce do kopce zcela bez námahy.

Pro jízdu na elektro koloběžce i není zapotřebí žádné řidičské oprávnění a nevztahuje se pro ni ani zákazová značka vjezdu pro motorová vozidla, pouze zákaz vjezdu pro cyklisty. Koloběžka má těžiště umístěné blíže vozovce a mnohem níže než kolo nebo motorka, což způsobuje, že její ovladatelnost je mnohem přirozenější a zvládne ji hned každý.

Nabídka půjčovny:
- půjčovna elektro koloběžek
- půjčovna elektro kol FatBike
- zapůjčení helem ZDARMA
- koloběžky i kola jsou určeny pouze pro 1 dospělou osobu
- nutné jsou dva doklady totožnosti a záloha 2 500 Kč / 1 koloběžka i elektro kolo
- půjčovné 200 Kč / den pro vozíky za koloběžku pro 1 nebo 2 děti

Pepa Sport má v provozu také E-SHOP, kde najdete kompletní sortiment z kamenné prodejny značek s lyžařským a outdorovým oblečením z Velké Británie Dare2b, Regatta a motorové koloběžky CROSCO, včetně náhradních dílů a příslušenství.

Adresa
Pepa SPORT
Pec pod Sněžkou 300, 542 21
IČ: 01608631
Mobil
+420 776 602 608
E-mail
blaha.pepa@centrum.cz